8 دلیل مهم برای خرید از اورجینال کی

1- ۱۰ سال سابقه درخشان:

اورجینال کی از سال 1383 وارد حوزه های مختلف IT از جمله امنیت اطلاعات شد و از سال 1390 با ارائه لایسنس اورجینال انواع آنتی ویروس به هموطنان عزیز خدمت میکند. در صفحه اصلی فروشگاه و همچنین صفحه درباره ما میتوانید لیست 100ها ارگان، شرکت و موسسه بزرگ و معظم ایرانی را مشاهده بفرمایید که از خدمات ما استفاده کرده اند.

2- گارانتی و ضمانت:

اورجینال کی، اورجینال بودن لایسنس ها و ضمانت ۱۰۰% بازگشت پول در صورت بروز مشکل در لایسنس و یا آپدیت آنتی ویروس را ضمانت میکند.

3- بهترین قیمت:

اورجینال کی بهترین قیمت لایسنس اورجینال در کل بازار ایران را ارائه میدهد.

4- دارای نماد اعتماد:

اورجینال کی از سال ۱۳۹۲ دارای نماد اعتماد از وزارت صنایع بوده و اورجینال بودن لایسنس ها را تضمین میکند.

5- آپدیت مستقیم از سرور اصلی:

بر خلاف بسیاری از فروشندگان که به جای ارائه لایسنس و نرم افزار اورجینال ، نرم افزارهای کرک شده ای ارائه میدهند که مسیر آپدیت آنها از سرورهای اصلی تغییر یافته و آپدیت ها را از سرورهای واسط میگیرند، اورجینال کی لایسنس های ۱۰۰% اورجینال که از طرف شرکت اصلی صادر شده و بر روی نرم افزار اورجینال فعال میشوند را به مشتریان خود ارائه میدهد.

6- اعتماد 100ها ارگان، شرکت و موسسه بزرگ ایرانی به ما:

در صفحه اصلی فروشگاه و همچنین صفحه درباره ما میتوانید لیست 100ها ارگان، شرکت و موسسه بزرگ و معظم ایرانی را مشاهده بفرمایید که از خدمات ما استفاده کرده اند.

7- پشتیبانی 360 درجه:

اورجینال کی در طی دوره اعتبار لایسنس ، از طریق تلفن، ایمیل، تیکت پشتیبانی، تلگرام، واتساپ و حتی پشتیبانی از راه دور از مشتریان خود حمایت میکند.

8- ارسال سریع لایسنس پس از خرید:

لایسنس مشتریان در ساعات اداری از طریق ایمیل ظرف کمتر از 10 دقیقه اسال میگردد.