چرا اورجینال کی ؟


خرید از "اورجینال کی" مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

1- لایسنس 100% اورجینال

2- بهترین و ارزانترین قیمت

3- ده سال سابقه درخشان در فروش لایسنس اورجینال انواع آنتی ویروس

4- دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع

5- دریافت آپدیت مستقیما از سرور اصلی شرکت تولید کننده آنتی ویروس

6- پشتیبانی عالی و لحظه ای از طریق تیکت پشتیبانی، ریموت اکسس ، ایمیل و تلفن

7- گارانتی استرداد وجه در صورت بروز مشکل در لایسنس و یا آپدیت آنتی ویروس

8- یکسال گارانتی و پشتیبانی دائم

9- امکان خرید آنلاین در کمتر از 3 دقیقه

10- ارسال لایسنس در کمتر از 5 دقیقه

چرا باید آنتی ویروس اورجینال بخریم ؟

1- آنتی ویروس غیر اورجینال یا اصلا آپدیت نمیشود و یا آپدیتهای ناقص از سرورهای مخصوص کرک را دریافت میکند که این آپدیتها به دلیل ناقص بودن تعداد زیادی از ویروسها را شناسایی نمیکنند.

2- شما برای خرید آنتی ویروس اورجینال از سایت اورجینال کی هزینه بسیار اندکی پرداخت میکنید به طور مثال اگر لایسنس 35000 تومانی خرید کنید با تقسیم عدد 35000 بر تعداد روزهای سال یعنی 365 روز متوجه میشوید که تنها روزی 95 تومان برای حفاظت از کامپیوتر ، اطلاعات شخصی ، حسابهای بانکی و همچنین فایلهای با ارزش خود هزینه کرده اید! به نظرتان خرید آنتی ویروس اورجینال یک معامله پر سود برایتان نیست؟!!!

3- آیا تا به حال فکر کرده اید اگر حسابهای بانکی تان هک شود و یا سیستمتان به یک ویروس خطرناک که کل هاردتان را فرمت میکند یا فایلهای با ارزشتان را تخریب میکند آلوه شود چه ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد؟

4- با خرید آنتی ویروس اورجینال آرامش و آسایش را برای خود خریده اید زیرا دیگر لازم نیست هر 2-3 هفته یکبار وقت خود را به جستجوی پر دردسر در اینترنت برای پیدا کردن کرک هایی که بیشتر از چند هفته کار نمیکنند تلف کنید و اعصاب خودتان را خورد کنید!

5- با خرید آنتی ویروس اورجینال امنیت را برای خود خریده اید! تنها یک لحظه با خود فکر کنید فایلهای مهمی که سالها برای آنها زحمت کشیده اید یا اطلاعات شخصی و محرمانه ، حسابهای بانکی ،رمز عبور ایمیل هایتان از دست بروند آنگاه مفهوم امنیت در دنیای دیجیتال را درک خواهید کرد.

6- هزینه درمان همیشه بالاتر از هزینه پیشگیری است. اگر سیستم کامپیوتری شما دچار مشکل شود علاوه بر اینکه ساعتها از کار خود عقب میوفتید باید هزینه ای چند برابر هزینه لایسنس اورجینال برای تعمیر سیستم کامپیوتری خود خرج نمایید.

7- اگر هیچ یک از موارد بالا برایتان اهمیت نداشته باشد اما لااقل داشتن یک آنتی ویروس اورجینال کلاس که داره :-)

لااقل میتوانید به دوستان و رفقایتان بگویید کامپیوتر یا گوشی موبایلتان مجهز به آنتی ویروس اورجینال است تا آنها بگویند اوه چه باکلاس :-)

facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی