اخبار ویروس و آنتی ویروس ها

در این بخش اخبار مربوط به ویروس و آنتی ویروس ها و انواع بدافزارهای اینترنتی قرار میگیرند

باج افزار چیست و چه میکند؟ - پنجشنبه 19 فروردین 1395 - 17:15:18
واقعا وحشتناک است وقتی تصمیم به باز کردن فایل یا پروژه مهمی بر روی کامپیوتر خود بگیریم ولی به جای باز شدن فایل، با پیغامی مبنی بر عدم امکان دسترسی به فایل تا زمان پرداخت مبلغ هنگفتی به عنوان باج بر روی صفحه مانیتور خود مواجه شویم. وحشتناک تر اینکه بعد از مشاهده چنین باج خواهی ای، به سراغ دیگر فایلها و یا پروژه های مهم خود نیز برویم و ببینیم امکان دسترسی به آنها نیز برایمان مقدور نیست!!! متاسفانه باج افزارها مانند قارچ در حال رشد و نمو هستند و روز به روز نیز نسخه های جدید تر آنها در س..
5 نظرات
بهترین آنتی ویروس های سال 2015 - شنبه 24 بهمن 1394 - 17:11:23
موارد زیر برگرفته و ترجمه شده از سایت av-comparatives.org است. این ترجمه توسط بخش فنی گروه نرم افزاری اورجینال کی انجام شده و انتشار آن تنها با ذکر منبع www.Original-key.com مجاز میباشد.       فهرست محتوا: مقدمه برندگان جوایز بررسی تجربیات کاربران     مقدمه   درباره سازمان AV-Comparatives   ما آزمایشگاه مستقلی هستیم که تست ها ی سختگیرانه ای بر روی محصولات انجام م..
0 نظرات
مراقب ویروس آنجلیا جولی باشید!!! - پنجشنبه 17 مرداد 1392 - 20:06:18
ویروس جدید که به ویروس «آنجلینا جولی» معروف است شناسایی شد. ویروس تحت عنوان ایمیل «آنجلینا جولی :پردرآمدترین بازیگر زن» که از سوی خبرگزاری سی ان ان ارسال شده در اسپم (Spam) قرار می گیرد. با باز کردن ایمیل و دانلود هر یک از لینک های آن تصویر شبیه به صفحه فلش پلیر ظاهر شده (فلش پلیر را به روز کنید) و با کلیک آن نرم افزاری نصب می شود که بدون اطلاع شما قادر به سرقت اطلاعات بانکی می باشد. این ویروس یکی از انواع Z bot و Zeus است که صرفا اطلاعات اقتصادی و مالی فرد را هدف قرار می دهد. ..
ویروس نرم افزارهای حسابداری ایرانی - پنجشنبه 17 مرداد 1392 - 06:38:55
بر اساس اخبار منتشر شده کرم اینترنتی Narilam بانکهای اطلاعاتی Microsoft SQL Server را هدف قرار داده و اطلاعات آنرا با اطلاعات تصادفی جایگزین کرده و به این صورت Database را تخریب می کند. بازسازی محلی این بدافزار توسط فرد یا افرادی ناشناس ، جهت تخریب Database چند نرم افزار حسابدری و مالی ایرانی انجام شده است. برخلاف برخی گزارشات منتشر شده، این ویروس به هیچ وجه ویژگی های یک حمله سایبری مشابه Flame یا Stuxnet را نداشته و صرفا به منظور آسیب رسانی به دیتابیس چند نرم افزار خاص تولید شده است...
facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی