عنوان ها

باج افزار چیست و چه میکند؟ - پنجشنبه 19 فروردین 1395 - 17:15:18
واقعا وحشتناک است وقتی تصمیم به باز کردن فایل یا پروژه مهمی بر روی کامپیوتر خود بگیریم ولی به جای باز شدن فایل، با پیغامی مبنی بر عدم امکان دسترسی به فایل تا زمان پرداخت مبلغ هنگفتی به عنوان باج بر روی صفحه مانیتور خود مواجه شویم. وحشتناک تر اینکه بعد از مشاهده چنین باج خواهی ای، به سراغ دیگر فایلها و یا پروژه های مهم خود نیز برویم و ببینیم امکان دسترسی به آنها نیز برایمان مقدور نیست!!! متاسفانه باج افزارها مانند قارچ در حال رشد و نمو هستند و روز به روز نیز نسخه های جدید تر آنها در س..
5 نظرات
بهترین آنتی ویروس های سال 2015 - شنبه 24 بهمن 1394 - 17:11:23
موارد زیر برگرفته و ترجمه شده از سایت av-comparatives.org است. این ترجمه توسط بخش فنی گروه نرم افزاری اورجینال کی انجام شده و انتشار آن تنها با ذکر منبع www.Original-key.com مجاز میباشد.       فهرست محتوا: مقدمه برندگان جوایز بررسی تجربیات کاربران     مقدمه   درباره سازمان AV-Comparatives   ما آزمایشگاه مستقلی هستیم که تست ها ی سختگیرانه ای بر روی محصولات انجام م..
0 نظرات
  توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس نود32 میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید:       1- اگر آنتی ویروسی غیر از ESET بر روی سیستم نصب دارید در ابتدا آن را از سیستم آنینستال نمایید. 2- فایل Setup اسمارت سکیوریتی 10 را از لینکهای زیر بر حسب نوع سیستم عامل خود دانلود نمایید: دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی 3- اینک فایل Setup آنتی ویروس و یا اسمارت سکیوریتی نود32 را اج..
27 نظرات
آموزش نصب و فعالسازی بیت دیفندر - یکشنبه 03 آبان 1394 - 15:29:26
1-    در ابتدا ورژنهای قبلی بیت دیفندر که بر روی سیستم نصب دارید را از روی سیستم خود آنینستال نموده و پس از حذف کامل سیستم را ریستارت نمایید. 2-    پس از بالا آمدن ویندوز به بخش https://central.bitdefender.com مراجعه نمایید. 3-    اگر قبلا در سایت بیت دیفندر برای خود اکانت ایجاد کرده بودید اینک با وارد کردن اطلاعات خود لاگین کنید. در غیر این صورت با کلیک بر روی عنوان Sign up اقدام به ساخت یک اکانت برای خود نمایید.   4-..
0 نظرات
  جهت نصب آنتی ویروس کسپرسکی مخصوص اندروید مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:                                        1- نرم افزار مربوطه را از Kaspersky Lab websit   و یا  Google Play دانلود نمایید. 2- فایل دانلودی را به گوشی موبایل خود منتقل نمایید. 3- فایل نصب را اجرا کنید تا وارد پنجره نصب شوید. 4- مانند پنجره زیر ابتدا دکمه Install را بزنید تا برنا..
0 نظرات
آموزش کامل آنتی ویروس کسپرسکی - تصویری - یکشنبه 02 شهریور 1393 - 19:34:49
در این بخش آموزش کامل آنتی ویروس کسپرسکی را در قالب فایل پی دی اف جهت دانلود شما عزیزان تهیه دیده ایم. آموزش ها به صورت تصویری و توضیحات کامل ارائه شده اند. در این فایل آموزشی از کاملترین نسخه آنتی ویروس کسپرسکی یعنی Kaspersky PURE استفاده شده است تا علاوه بر آشنایی با امکانات نسخه های آنتی ویروس و همچنین اینترنت سکیوریتی با ویژگیهای کاملترین نسخه یعنی پیور نیز آشنا بشوید. عناوین آموزشی موجود در فایل پی دی اف شامل موارد زیر میباشد: آموزش نصب آنتی ویروس کسپرسکی آموزش فعال..
2 نظرات
در پاره ای مواقع ممکن است فایروال بیت دیفندر در شبکه داخلی شما محدودیتهایی ایجاد کند که باعث بشود دسترسی به پوشه ها یا فایل ها در شبکه غیر ممکن شود و یا برخی دستگاه های share  شده در شبکه مانند پرینتر ها توسط برخی سیستم ها شناسایی نشوند. برای حل این مشکل تنظیمات فایروال بیت دیفندر را همانند تصاویر زیر تنظیم نمایید: در پنجره اصلی آنتی ویروس بیت دیفندر همانند تصویر زیر از بخش Firewall بر روی دکمه Manage adapters کلیک نمایید: حال در پنجره تنظیمات فایروال کارت شبکه خود..
0 نظرات
    توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس نود32 میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید:     در صورتیکه در هنگام فعالسازی انتی ویروس نود 32 با پیغام خطاهای Product Activation Failed Error 008  و یا  Product Activation Failed Error 009 مواجه شدید موارد زیر چک فرمایید. 1-      تست کنید ایا مروگر شما میتواند سایت www.eset.com را باز کند؟ 2-  ..
5 نظرات
  توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس نود32 میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید   در صورتیکه در هنگام اپدیت انتی ویروس و یا اسمارت سکیوریتی نود32 با ارور مواجه شدید موارد زیر را طی نمایید. 1-      چک کنید که ایا سایت www.eset.com  باز میشود یا خیر؟ اگر نشد سایتهایی مانند google.com  و yahoo.com را چک کنید.در صورتیکه سیستم هیچکدام از سایتها را باز نکرد مشکل از اینترنت سیستم ا..
61 نظرات
آموزش نصب انتی ویروس نود 32 - جمعه 27 دی 1392 - 09:29:12
  توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس نود32 میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید:     آموزش نصب انتی ویروس  Eset Smart Security: ابتدا فایل Setup اسمارت سکیوریتی را از اینجا دانلود نمایید: دانلود نسخه32 بیتی دانلود نسخه64 بیتی حال فایل ستاپ دانلود شده را اجرا نموده و همانند عکسهای زیر مراحل را طی نمایید تا عملیات نصب پایان یابد. در صورت ظاهر شدن ..
2 نظرات
  توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس کسپرسکی میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید:     آموزش Data Encryption  در انتی ویروس کسپرسکی Pure : این قابلیت تنها در نسخه  Pureاز سری نرم افزارهای امنیتی کسپرسکی قرار گرفته است. با استفاده از این امکان میتوانید اطلاعات مهم و محرمانه خود، که میخواهید تنها توسط خودتان قابلیت دسترسی به انها وجود داشته باشد را توسط این قابیلت قدرتمند کسپرسکی رمز نگار..
0 نظرات
قابلیت System Watch در انتی ویروس کسپرسکی چیست؟ حتی اگر یک بد افزار ناشناس بتواند از کلیه دژهای مستحکم کسپرسکی بگذرد و وارد سیستم شود تکنولوژی جدید و قدرتمند بنام System Watch  رفتار خطرناک بدافزار را تشخیص داده و جلوی انرا خواهد گرفت. ..
0 نظرات
Kaspersky Secure Keyboard یا صفحه کلید امن در نسخه  PureوInternet Security  از اطلاعات شخصی  شما که از طریق صفحه کلید وارد میکنید محافظت میکند. بد افزارهایی به نام کیلاگر وجود دارندکه میتوانند کلید های فشرده  شده  برای ورود اطلاعاتی همچون پسوردها ، اطلاعات حسابهای بانکی و یا داده های با ارزش دیگری را که از طریق صفحه کلید وارد میکنید بدزدند، نسخه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و همچنین کسپرسکی پیور دارای فناوری جدید و قدرتمندی با نام کلید امن است که زمانیکه در..
0 نظرات
  توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس کسپرسکی میباشد.  برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید:     این قابلیت در کسپرسکی پیور و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی امنیت مبادلات انلاین را برایتان به ارمغان می اورد. ویژگ های منحصر به فرد Safe Money  در Kaspersky PURE و  Kaspersky Internet Security: ·         ادرس وب سایت را با پایگاه های داده سایت های امن مقایسه خواهد کر..
آموزش آپدیت آفلاین کسپرسکی - جمعه 27 دی 1392 - 08:00:58
آموزش اپدیت افلاین کسپرسکی آپدیت آفلاین چیست؟ روشی است که در نرم افزار کسپرسکی گنجانده شده به دو منظور : 1-      برای اپدیت انتی ویروس سیستم هایی که به اینترنت دسترسی ندارند و امکان اپدیت انلاین مستقیما از سرورهای کسپرسکی بعلت نداشتن اینترنت برایشان فراهم نیست. 2-      جهت جلوگیری از افت سرعت اینترنت در شبکه هایی که چندین سیستم در داخل شبکه از اینترنت share استفاده میکنند. زیرا اگر قرار باشد در یک شبکه که بر روی همه سیستم ها ان..
0 نظرات
facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی