آموزش نصب و فعالسازی بیت دیفندر

1-    در ابتدا ورژنهای قبلی بیت دیفندر که بر روی سیستم نصب دارید را از روی سیستم خود آنینستال نموده و پس از حذف کامل سیستم را ریستارت نمایید.


2-    پس از بالا آمدن ویندوز به بخش https://central.bitdefender.com مراجعه نمایید.


3-    اگر قبلا در سایت بیت دیفندر برای خود اکانت ایجاد کرده بودید اینک با وارد کردن اطلاعات خود لاگین کنید. در غیر این صورت با کلیک بر روی عنوان Sign up اقدام به ساخت یک اکانت برای خود نمایید.

Bitdefender Account
 

4-    پس از ساخت اکانت و لاگین نمودن به کنترل پنل خود ابتدا لایسنس خود را در کنترل پنل رجیستر نمایید برای این منظور همانند تصویر زیر به بخش My Subscription مراجعه نموده و با کلیک بر روی Activation Code کد لایسنس خود را رجیستر نمایید.


5-    اینک به بخش My Devices مراجعه نموده و بر روی دکمه Install Bitdefender کلیک نمایید


6-    در پنجره باز شده بر روی گزینه Windows  کلیک نمایید.


7-    در پنجره بعدی دو انتخاب وجود دارد:
اگر از لیست کشویی گزینه اول یعنی On this device فعال باشد پس از زدن دکمه Download فایل ستاپ بر روی همین سیستم دانلود شده و نرم افزار بیت دیفندر بر روی همین دستگاه نصب میگردد. اما اگر گزینه دوم یعنی On another device فعال شود با زدن دکمه Send لینک دانلود نرم افزار به ایمیل شما ارسال شده و میتوانید پس از مراجعه به ایمیل خود نرم افزار را از لینک موجود در ایمیل دانلود کرده و در دستگاه دیگری که تمایل به نصب دارید نرم افزار بیت دیفندر را نصب نمایید.


8-    پس از پایان عملیات دانلود به مسیر فایل دانلود مراجعه نموده و با کلیک راست بر روی فایل و انتخاب Run as administrator اقدام به اجرای فایل نصب برنامه نمایید.


9-    مراحل نصب را تا پایان ادامه دهید. پس از پایان عملیات نصب ، آنتی ویروس بیت دیفندر به طور اتوماتیک به اکانت شما در سایت اصلی بیت دیفندر متصل شده و لایسنس وارد شده در پنل نیز به دستگاه شما تعلق میگیرد.
 

انتشار این مطلب تنها با ذکر منبع www.original-key.com مجاز میباشد.

کالاهای مربوط به این مقاله:
0 نظر دادن به "آموزش نصب و فعالسازی بیت دیفندر"

نوشتن نظر (لطفا از نوشتن سوال در بخش نظرات خودداری فرمایید. سوالات خود را از طریق ایمیل، تیکت و یا فرم تماس با ما ارسال فرمایید.)

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی