تعهدات فروشگاه اورجینال کی

تعهدات فروشگاه اورجینال کی:

1- زمان تحویل لایسنس ها 5 دقیقه الی 1 ساعت پس از واریز وجه در ساعات اداری می باشد و ارسال لایسنس برای همکاران که به لایسنس ها برای مشتریان خود نیاز دارند در اولویت قرار دارد، بدیهی است در پاره ای مواقع ممکن است به دلیل حجم بالای سفارشات، تحویل لایسنس ها زمان بیشتری ببرد اما سعی فروشگاه بر تحویل لایسنس ها در کوتاهترین زمان ممکن خواهد بود.

2- فروشگاه متعهد میشود لایسنسهای 100% اورجینال که مستقیما از شرکت اصلی تولید کننده نرم افزار صادر شده و مستقیما از سرورهای اصلی شرکت های مزبور آپدیت میشوند را به مشتریان خود تحویل دهد.

3- فروشگاه متعهد میگردد گارانتی و پشتیبانی کامل به مدت 1 سال از تاریخ فروش لایسنس را به مشتریان خود ارائه نماید.

4- فروشگاه متعهد میگردد پشتیبانی کامل و آموزشهای لازمه در نحوه نصب ، نحوه استفاده از نرم افزار و یا مشکلات احتمالی که ممکن است کاربران در استفاده از نرم افزار داشته باشند را به کاربران خود ارائه دهد.


5- فروشگاه متعهد مي شود لایسنس های نرم افزاری را تنها به يك مشتری فروخته و قصد فروش به غير جهت سوء استفاده را ندارد( هر چند که اصولا امکان انجام چنین کاری نیز وجود ندارد زیرا در اینصورت لایسنس در مدت زمان اندکی از طرف شرکت تولید کننده در بلک لیست قرار خواهد گرفت و از کار خواهد افتاد).


6- فروشگاه متعهد می شود اطلاعات كاربران را حفظ كرده و جهت انجام تبلیغات در اختيار هيچ نهاد يا سازمان ديگري قرار ندهد.

اورجینال کی با 5 سال سابقه درخشان در رعایت حقوق مشتریان خود، بر ادامه راه حمایت از حقوق مصرف کننده متعهد خواهد بود.

facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی