مقالات آموزشی نود32

مقالات آموزشی نود32

در این بخش مقالات آموزشی مرتبط با نرم افزارهای امنیتی شرکت ایست (نود32) قرار خواهد گرفت.

1- اگر آنتی ویروسی غیر از ESET بر روی سیستم نصب دارید در ابتدا آن را از سیستم آنینستال نمایید. 2- فایل Setup اسمارت سکیوریتی 10 را از لینکهای زیر بر حسب نوع سیستم عامل خود دانلود نمایید: دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی 3- اینک فایل Setup آنتی ویروس و یا اسمارت سکیوریتی نود32 را اجرا نمایید تا پنجره نصب نرم افزار همانند تصویر زیر ظاهر گردد.     4- در تصویر فوق بر روی دکمه Continue کلیک نمایید. 5- در پنجره بعدی همانند تصویر زیر بر روی..
27 نظرات
   در صورتیکه در هنگام فعالسازی انتی ویروس نود 32 با پیغام خطاهای Product Activation Failed Error 008  و یا  Product Activation Failed Error 009 مواجه شدید موارد زیر چک فرمایید. 1-      تست کنید ایا مروگر شما میتواند سایت www.eset.com را باز کند؟ 2-      نرم افزار انتی ویروس را باز نموده و دکمه های Ctrl+U را بزنید و یوزر نیم و پسوردی را به اشتباه تایپ کنید و منتظر بمانید تا پیغامActivation Failed  ..
5 نظرات
در صورتیکه در هنگام اپدیت انتی ویروس و یا اسمارت سکیوریتی نود32 با ارور مواجه شدید موارد زیر را طی نمایید. 1-      چک کنید که ایا سایت www.eset.com  باز میشود یا خیر؟ اگر نشد سایتهایی مانند google.com  و yahoo.com را چک کنید.در صورتیکه سیستم هیچکدام از سایتها را باز نکرد مشکل از اینترنت سیستم است و باید مشکل اینترنت را بررسی فرمایید اما اگر سیستم همه سایتها را باز میکند و فقطeset.com  را باز نمیکند در این صورت سیستم شما آلوده به ویروس است و ویروس اج..
61 نظرات
آموزش نصب انتی ویروس نود 32 - جمعه 27 دی 1392 - 09:29:12
ابتدا فایل Setup اسمارت سکیوریتی را از اینجا دانلود نمایید: دانلود نسخه32 بیتی دانلود نسخه64 بیتی حال فایل ستاپ دانلود شده را اجرا نموده و همانند عکسهای زیر مراحل را طی نمایید تا عملیات نصب پایان یابد. در صورت ظاهر شدن پنجره زیر گزینه Home/Work Netwotk را انتخاب نمایید: پس از پایان عملیات نصب ،پنجره فعالسازی انتی ویروس نود 32 بطور اتوماتیک ظاهر می گردد. همانند تصاویر زیر میتوانید نرم افزار خود را با استفاده از لایسنس اورجینال رجیستر نمایید. ..
2 نظرات
facebook google plus Linkedin youtube
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1398 - 1388

پشتیبان: اپن کارت فارسی