مقالات آموزشی کسپرسکی

مقالات آموزشی کسپرسکی

در این بخش مقالات آموزشی مرتبط با نرم افزارهای امنیتی شرکت کسپرسکی قرار خواهد گرفت

جهت نصب آنتی ویروس کسپرسکی مخصوص اندروید مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:                                        1- نرم افزار مربوطه را از Kaspersky Lab websit   و یا  Google Play دانلود نمایید. 2- فایل دانلودی را به گوشی موبایل خود منتقل نمایید. 3- فایل نصب را اجرا کنید تا وارد پنجره نصب شوید. 4- مانند پنجره زیر ابتدا دکمه Install را بزنید تا برنامه شروع به نصب ک..
0 نظرات
آموزش کامل آنتی ویروس کسپرسکی - تصویری - یکشنبه 02 شهریور 1393 - 19:34:49
در این بخش آموزش کامل آنتی ویروس کسپرسکی را در قالب فایل پی دی اف جهت دانلود شما عزیزان تهیه دیده ایم. آموزش ها به صورت تصویری و توضیحات کامل ارائه شده اند. در این فایل آموزشی از کاملترین نسخه آنتی ویروس کسپرسکی یعنی Kaspersky PURE استفاده شده است تا علاوه بر آشنایی با امکانات نسخه های آنتی ویروس و همچنین اینترنت سکیوریتی با ویژگیهای کاملترین نسخه یعنی پیور نیز آشنا بشوید. عناوین آموزشی موجود در فایل پی دی اف شامل موارد زیر میباشد: آموزش نصب آنتی ویروس کسپرسکی آموزش فعال..
2 نظرات
آموزش Data Encryption  در انتی ویروس کسپرسکی Pure : این قابلیت تنها در نسخه  Pureاز سری نرم افزارهای امنیتی کسپرسکی قرار گرفته است. با استفاده از این امکان میتوانید اطلاعات مهم و محرمانه خود، که میخواهید تنها توسط خودتان قابلیت دسترسی به انها وجود داشته باشد را توسط این قابیلت قدرتمند کسپرسکی رمز نگاری نموده تا دسترسی به انها تنها از طریق ورود پسورد امکان پذیر باشد. اطلاعاتی که از این طریق توسط قابلیتData Encryption  کسپرسکی Pure رمزنگاری میشوند با استفاده از الگوری..
0 نظرات
قابلیت System Watch در انتی ویروس کسپرسکی چیست؟ حتی اگر یک بد افزار ناشناس بتواند از کلیه دژهای مستحکم کسپرسکی بگذرد و وارد سیستم شود تکنولوژی جدید و قدرتمند بنام System Watch  رفتار خطرناک بدافزار را تشخیص داده و جلوی انرا خواهد گرفت. ..
0 نظرات
Kaspersky Secure Keyboard یا صفحه کلید امن در نسخه  PureوInternet Security  از اطلاعات شخصی  شما که از طریق صفحه کلید وارد میکنید محافظت میکند. بد افزارهایی به نام کیلاگر وجود دارندکه میتوانند کلید های فشرده  شده  برای ورود اطلاعاتی همچون پسوردها ، اطلاعات حسابهای بانکی و یا داده های با ارزش دیگری را که از طریق صفحه کلید وارد میکنید بدزدند، نسخه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و همچنین کسپرسکی پیور دارای فناوری جدید و قدرتمندی با نام کلید امن است که زمانیکه در..
0 نظرات
این قابلیت در کسپرسکی پیور و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی امنیت مبادلات انلاین را برایتان به ارمغان می اورد. ویژگ های منحصر به فرد Safe Money  در Kaspersky PURE و  Kaspersky Internet Security: ·         ادرس وب سایت را با پایگاه های داده سایت های امن مقایسه خواهد کرد تا از سایت های جعلی شبیه سازی شده جلوگیری کند. ·         اعتبار نامه ای که برای برقراری ارتباط امن استفاده شده است را بررسی کرده تا..
آموزش آپدیت آفلاین کسپرسکی - جمعه 27 دی 1392 - 08:00:58
آموزش اپدیت افلاین کسپرسکی آپدیت آفلاین چیست؟ روشی است که در نرم افزار کسپرسکی گنجانده شده به دو منظور : 1-      برای اپدیت انتی ویروس سیستم هایی که به اینترنت دسترسی ندارند و امکان اپدیت انلاین مستقیما از سرورهای کسپرسکی بعلت نداشتن اینترنت برایشان فراهم نیست. 2-      جهت جلوگیری از افت سرعت اینترنت در شبکه هایی که چندین سیستم در داخل شبکه از اینترنت share استفاده میکنند. زیرا اگر قرار باشد در یک شبکه که بر روی همه سیستم ها ان..
0 نظرات
ایجاد محدودیت دسترسی برنامه ها به اینترنت توسط کسپرسکی: در پاره ای مواقع ممکن است بخواهید جلوی دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت را بگیرید.این مورد بیشتر در دو زمان اتفاق می افتد. 1- زمانیکه برخی برنامه ها برای دریافت اپدیت به اینترنت متصل میشوند و جهت اپدیت خود بخش زیادی از پهنای باند اینترنت را اشغال میکنند مانند اپدیت نرم افزارهای شرکت Adobe  . زمانیکه بخواهید جلوی اتصال نرم افزارهای کرک شده به اینترنت را بگیرید زیرا این نرم افزارها با اتصال به سرور شرکت سازنده غیر قانو..
0 نظرات
آموزش تنظیمات فایروال انتی ویروس کسپرسکی: در پاره ای مواقع ممکن است فایروال کسپرسکی در شبکه داخلی شما محدودیتهایی ایجاد کند که باعث بشود دسترسی به پوشه ها یا فایل ها در شبکه غیر ممکن شود و یا برخی دستگاه های share  شده در شبکه مانند پرینتر ها توسط برخی سیستم ها شناسایی نشوند. برای حل این مشکل میبایست در تنظیمات فایروال کسپرسکی، شبکه خود را به صورت Trusted Network تعریف نمایید. برای این منظور طبق عکسهای زیر عمل نمایید: و در تصویر زیر بر روی شبکه خود کلیک راست نموده و گزینه Tr..
0 نظرات
اموزش جلوگیری از اسکن فایل های خاص توسط انتی ویروس کسپرسکی : توضیحات: این آموزش مربوط به نسخه های قدیمی آنتی ویروس کسپرسکی میباشد که در سالهای گذشته تهیه شده بوده است. برای مشاهده آموزش نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید: http://original-key.ir/create-exclusion-rule-Kaspersky   در پاره ای مواقع ممکن است بخواهید از اسکن فایلی خاص توسط انتی ویروس کسپرسکی جلوگیری به عمل اورید برای این منظور می توانید یکTrust Zone  برای کسپرسکی تعریف کنید تا فایل یا فایل های موردنظرتان ..
0 نظرات
facebook google plus Linkedin youtube
پشتیبان: اپن کارت فارسی
گروه نرم افزاری اورجینال کی 1394 - 1388